HomeRosterScheduleResultsPictures

Munising Invitational

TEAM SCORES
Boys Girls
7th of 12 6th of 11
BOYS
Place Name time
6 Blane Newman 19:10
20 Brandon Malberg 20:20
37 Joe Sturm 22:00
53 Parker Morgan 23:42
63 Luke Sturm 25:44
GIRLS
Place Name time
11 Sarah Kulas 24:25
17 Lily Menghini 25:15
26 Grace Wentarmini 26:19
39 Grace Cole 29:18
40 Christian Treiber 29:19
47 Erin Hanson 31:39
Top

North Central Invitational

TEAM SCORES
Boys Girls
3rd of 8 3rd of 8
BOYS
Place Name time
1 Blane Newman 19:53
5 Brandon Malberg 21:06
GIRLS
Place Name time
4 Sarah Kulas 25:21
6 Lily Menghini 26:15
10 Grace Wentarmini 27:10
Top

Kingsford Invitational

TEAM SCORES
Boys Girls
7th of 11 6th of 13
BOYS
Place Name time
32 Brandon Malberg 20:51.5
35 Blane Newman 21:09.5
40 Joe Sturm 22:04.2
43 Parker Morgan 22:15.9
53 Luke Sturm 23:17.5
GIRLS
Place Name time
12 Sarah Kulas 23:37.4
21 Lily Menghini 25:09.3
28 Grace Wentarmini 25:55.5
42 Grace Cole 27:53.3
44 Christian Treiber 28:10.8
Top

Marinette Invitational Border Battle

TEAM SCORES
Boys Girls
7th of 9 8th of 8
BOYS
Place Name time
3 Blane Newman 17:45.2
20 Brandon Malberg 19:45.2
38 Joe Sturm 21:15.4
44 Parker Morgan 21:42.3
50 Luke Sturm 22:31.3
GIRLS
Place Name time
6 Sarah Kulas 22:30.9
11 Lily Menghini 23:11.1
41 Grace Wentarmini 26:28.7
51 Christian Treiber 29:08.7
52 Erin Hanson 29:10.3
Top

El Harger Invitational

TEAM SCORES
Boys Girls
11th of 20 12th of 16
BOYS
Place Name time
7 Blane Newman 17:48.2
43 Brandon Malberg 19:19.6
68 Joe Sturm 20:12.1
105 Parker Morgan 21:49.7
108 Luke Sturm 21:52.0
GIRLS
Place Name time
14 Sarah Kulas 22:00.9
22 Lily Menghini 22:45.9
87 Grace Wentarmini 26:17.4
93 Grace Cole 26:53.6
95 Christian Treiber 26:58.0
Top

El Harger Invitational

TEAM SCORES
Boys Girls
NTS 10th of 10
BOYS
Place Name time
6 Blane Newman 17:11.2
39 Joe Sturm 19:31.5
53 Parker Morgan 21:16.0
58 Luke Sturm 22:36.2
GIRLS
Place Name time
9 Sarah Kulas 21:01.6
50 Lily Menghini 24:52.6
52 Christian Treiber 24:53.7
62 Grace Cole 27:05.3
65 Erin Hanson 29:01.1
Top